REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lucynka (suczka)


Neo (piesek)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - LUNA, suka, 3 lata wstecz

LUNA (ID: 880) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:28, 26.08.2014 | Aktualizacja: 15:29, 28.08.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaLUNA


Gatunek: pies
ID: 880
Imię: LUNA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Luna to piękna suczka husky. Nazywana też Uciekinierką ze wzgledu naupodobanie do samozwolnego oddalania się. Urodziła się w połowie 2011 r., była psem domowym. Z powodu charakterystycznych dla rasy skłonności do ucieczek jej opiekunowie oddali ja osobom, które miały zapewnić jej więcej ruchu i zajęcia. Niestety wybór okazał się fatalny, nowi opiekunowie nie zainteresowali się gdzie jest ich pies, przestali odbierać telefony - a Luna po kilku dniach "giganta" trafiła do schroniska :( Luna zna życie miejskie :) chodzi ładnie na smyczy, toleruje ptaki domowe, lubi dzieci (stosunek do kotów nie testowany). Jest energicznym psem, który powinien trafić TYLKO do osób znających rasę, którzy maja czas i chęci żeby zapewnić jej ogromną dawkę ruchu każdego dnia.

płeć: sunia
ur. w 2011 r.
wielkość: duża
kastracja: tak

kontakt:
wolontariuszka Małgośka 608-315-461, Iza 508-373-398.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.


Więcej zdjęć: