REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Neo (piesek)


Lucynka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - WEST, pies, 4 lata wstecz

WEST (ID: 869) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 13:16, 26.08.2014 | Aktualizacja: 11:30, 13.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaWEST


Gatunek: pies
ID: 869
Imię: WEST
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
West to wyjątkowy piękny pies w typie owczarka niemieckiego! Wyjątkowy między innymi dlatego, że pomimo swoich 4 lat nadal zachowuje sie jak szczeniak! To bardzo energiczny, żywiołowy i ruchliwy pies. Ciężko usiedzieć mu w jednym miejscu. Uwielbia ganianie za patykiem, zabawy z piłeczkami, praktycznie non stop mógłby się bawić i szaleć.Wiemy na pewno, że West nie nadaje się do mieszkania na podwórku. Pozostawiony sam na podwórku niszczy wszystko dookoła i przechodzi przez każde ogrodzenie. Musi być psem domowym, towarzyszącym, będącym przy człowieku. Szukamy mu aktywnych opiekunów, którzy zapewnią mu codziennie dużą dawkę ruchu i zabawy. Wiemy, że akceptuje dzieci oraz inne psy. Jest wykastrowany.

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

Kontakt: Iza 508-373-398, Daria 501-445-885.

płeć:pies
ur. ok. 2010 r.
wielkość: duży
kastracja: tak
Więcej zdjęć: