REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Gracja (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)


Zorka (suczka)


Dora (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - KRAKSA, suka, 3 lata wstecz

KRAKSA (ID: 835) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:50, 24.04.2014 | Aktualizacja: 20:57, 10.05.2015
Ogłoszenie dodane przez: izaKRAKSA


Gatunek: pies
ID: 835
Imię: KRAKSA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Są takie psy, które przeszły w swym życiu zbyt wiele, a pobyt w schronisku to dla nich kolejna tragedia... Takim psem jest Kraksa :( Sunia zostala potrącona/uderzona przez pociąg. Przez kilka dni musiała leżeć w krzakach czekając na ratunek. Na szczęście znalazł się ktoś kto uratował sunię i w ostatniej chwili przywiózł do schroniska. Początkowo stan suni był tragiczny, doznała uszkodzenia mózgu, nie potrafiła normalnie chodzić tylko ciągle kręciła się w kółko. Na szczęście żaden z narządów wewnętrznych nie został uszkodzony. Na skutek wypadku sunia straciła prawe oko, jednak nie przeszkadza jej to zupełnie w codziennym życiu. Kraksa trafiła do fantastycznego domu tymczasoweego w którym doszła do siebie i przeszła szereg zabiegów "upiększajcych". Została zaszyta jej dziura po oczku, przeszła zabieg sterylizacji oraz oczyszczono jej zęby. Sunia przestała kręcić się też w kółko i funkjonuje już jak normalny zdrowy pies. Biega, skacze, bawi się. Kraksa jest ogromnym pieszczochem skupionym centralnie na człowieku. Nie jest konfliktowana wręcz uległa, zaczepiana przez inne psy boi się i wycofuje. Obecnie w domu tymczasowym mieszka z suczką i pieskiem i super sie z nimi dogaduje. Niestety dom tymczasowy jest tylko domem tymczasowym więc szukamy dla suni "prawdziwego" domu już na zawsze!

Kraksa ma też swoje wydarzenie na fb na które serdecznie zapraszamy:
https://www.facebook.com/events/1445480839001105/?fref=ts

płeć: sunia
ur. ok. 2011 r.
wielkość: mała
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 603 574 515
wolontariuszka Iza 508 373 398

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: