REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lola -grzecznościowe (suczka)


Zorka (suczka)


Dora (suczka)


Gracja (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - SAWA zwana WIEDŹMĄ, suka, 9 lat wstecz

SAWA zwana WIEDŹMĄ (ID: 825) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 13:17, 24.04.2014 | Aktualizacja: 12:01, 22.09.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaSAWA zwana WIEDŹMĄ


Gatunek: pies
ID: 825
Imię: SAWA zwana WIEDŹMĄ
Płeć: suczka
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sawa to bardzo mądra, a zarazem doświadczona suczka.
Na początku znajomości z nią, gdy tylko zamieszkała za strużańskimi kratami, ktoś zaczął nazywać ją Wiedźmą ... dziś już nikt nie pamięta, kto i dlaczego ...
Nadal jednak przy pierwszym kontakcie skutecznie odstrasza głośnym szczekaniem prezentującym całe uzębienie, ale gdy już przełamie się "pierwsze lody" suczka okazuje się wylewna, przymilna i wierna - z radością wita wszystkich wolontariuszy, których zna (nawet tych, których już dawno nie widziała).
Umie chodzić przy nodze. Sprzed schroniskowego życia pamięta komendy "siad" i "podaj łapę". Nie ciągnie na smyczy, nie interesuje się też innymi psami mijanymi na spacerze. Całą swoją uwagę poświęca człowiekowi.
Od pewnego czasu dzieli boks ze znacznie młodszym od siebie Jogim. Żyją sobie w zgodzie :)
Te obserwacje pozwalają nam mieć nadzieję, że w nowym domu dogada się z innym psem. Bywa opiekuńcza w stosunku do szczeniaków.
Szukamy dla niej ciepłego domu, gwarantujemy, że nikt obcy nie wtargnie na posesję podczas nieobecności właścicieli - Sawa potrafi budzić respekt.
Suczka ma problem z uszami, trudny do wyleczenia w warunkach schroniskowych, dlatego apelujemy o jak najszybsze znalezienie jej cudownego Człowieka i domu.

płeć - sunia
wiek - ur. ok. 2005 (?)
wielkość - duża
kastracja - bd

kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia - klaszyma@gmail.com, 512 237 880
wolontariuszka Małgośka 608315461

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Więcej zdjęć: