REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zorka (suczka)


Dora (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)


Gracja (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Astra, suka, 6 lat wstecz

Astra (ID: 80) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 10:53, 21.10.2011 | Aktualizacja: 09:46, 06.08.2012
Ogłoszenie dodane przez: olgaAstra


Gatunek: pies
ID: 80
Imię: Astra
Płeć: suczka
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Spokojna, przyjazna, mądra. Typowe cechy charakteru OWCZARKA NIEMIECKIEGO


Inne:
Astra jest około sześcioletnią sunią owczarka niemieckiego. Niestety nie znamy jej historii zanim trafiła do schroniska. Jedynie tyle, że zapewne miała kiedyś miała szczeniaki.
Jej dotychczasowe zachowanie w schronisku jednak nie budzi obaw. Mimo swojej sytuacji nadal nie straciła zaufania do człowieka. Nie jest podejrzliwa w stosunku do obcych. Jest bardzo grzeczna, spokojna i posłuszna. Delikatnie lgnie do człowieka i uwielbia jego towarzystwo. Jej spokój i pewność siebie sprawia, że wygląda bardzo poważnie, ale nie jest psem dominującym, ani w stosunku do ludzi, ani do innych psów. Jest bardzo łagodna i wyjątkowo spokojna. W schronisku coraz bardziej popada w apatię.
Jedynie na spacerach pokazuje swoją wesołą i energiczną stronę. Potrafi się bawić i zapraszać do zabawy, jak szczeniak
Na spacerach idealnie chodzi na smyczy tuż przy opiekunie. Owczarki niemieckie są niezwykle wierne i uwielbiają być blisko rodziny. Nie powinny pozostawać w odosobnieniu przez dłuższy czas. Psy tej rasy ani przez chwilę nie zawahają się, jeżeli będą musiały oddać swe życie za członka rodziny. Szczekają jedynie wówczas, gdy to uznają to za konieczne. I taka jest właśnie Astra. Piękny, kochający pies, który czeka na nowy odpowiedzialny dom.

Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Ania: 792 784 157Więcej zdjęć: