REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Lusia (suczka)


Mika (suczka)


Czarka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - NIUNIA, suka, 1 rok wstecz

NIUNIA (ID: 792) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:40, 10.04.2014 | Aktualizacja: 20:29, 16.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaNIUNIA


Gatunek: pies
ID: 792
Imię: NIUNIA
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Niunia jest to sunia super przytulaśna, przymilna i delikatniusia. Ma dłuższą, mięciutką sierść w okolicach uszu, na szyi i na ogonie. Rozmiar kieszonkowy, drobniutka. Mimo to trzeba pamiętać, że jest to pies, a nie zabawka, nie kukiełka. Sunia jest jeszcze bardzo młodziutka, dlatego ma prawo być nieco wylękniona, przebywając w schronisku. Najwyraźniej przeraża ją hałas, obecność licznych osób i psów. Na chwilę obecną jest jeszcze wynoszona na rękach na spacery, które bardzo lubi. Jak już znajdzie się w lesie, to od razu się ośmiela i znakomicie się bawi. Na koniec spaceru dziarsko maszeruje i już na własnych nóżkach wraca do obecnego lokum. Lubi towarzystwo innych psiaków i czuje się z nimi bezpiecznie. Nie wchodzi w konflikty ani z psami, ani z sukami. Chociaż jest to mały psiak to na pewno dużo wart. Szukamy dla niej domu najlepszego z możliwych.

płeć: suczka
ur. ok. 2013
wielkość: mała
kastracja: bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 602 480 703, daria_szy@tlen.pl
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: