REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Czarka (suczka)


Lusia (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - MORUSKA, suka, 1 rok wstecz

MORUSKA (ID: 784) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 15:07, 10.04.2014 | Aktualizacja: 14:49, 02.09.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaMORUSKA


Gatunek: pies
ID: 784
Imię: MORUSKA
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
11 lutego 2014 r. trafiła do schroniska mała czarna sunia. Mówią, że po wypadku. Ale nie sposób oprzeć się przekonaniu, że nie był to pierwszy uraz w jej życiu.
Oczko prawe już dawno przestało widzieć. Na nosie gojąca się rana. Wszelkie gwałtowne ruchy czy głośne dźwięki wywołują u niej reakcje lękowe. Brakuje jej pewności siebie. Choć bywa, że próbuje dodać sobie animuszu groźną postawą. Ale to raczej tylko taka gra podszyta paniką ...
Wystarczy ukoić jej lęki chwilą spokoju, łakociami, delikatnym głaskaniem, by MORUSKA pozwoliła sobie na odrobinę radości.
Pewnego dnia była na spacerze. Dzień był ciepły, promienie słoneczne mieniły się między drzewami. Moruska na początku niemal się skradała ... Potem dopiero zaczęła interesować się otoczeniem. Dopiero w drodze powrotnej dzielnie kroczyła z ogonem w górze.
Sunia ma też za sobą przejażdżki samochodem. I radzi sobie nieźle. Troszkę się kręci i popiskuje ale żadne "sensacje" nie zakłóciły tych podróży.
Znajomych ludzi wita przyjaźnie i z radością. Wydaje się, że potrafi docenić ludzką troskę i zrozumienie. A tego na pewno jej potrzeba.

płeć: suczka
ur. styczeń 2013 (wg książeczki)
wielkość: mała
sterylizacja: bd

kontakt w sprawie adopcji
wolontariuszka Adela 604 446 770
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
Więcej zdjęć: