REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Mika (suczka)


Neo (piesek)


Czarka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - BUBA, suka, 3 lata wstecz

BUBA (ID: 672) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 13:34, 21.02.2014 | Aktualizacja: 15:12, 08.03.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaBUBA


Gatunek: pies
ID: 672
Imię: BUBA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
BUBA – zaczęła być widywana w okolicach schroniska w lutym 2012 r. Pojawiała się czasami na skraju lasu vis a vis bramy... Piękna, płochliwa ruda suczka o nieziemskich bursztynowych oczach. Dokarmiana regularnie przez pracowników schroniska. Pewnego zimowego dnia, gdy nikogo nie było przed bramą, jedna z wolontariuszek zorientowała się, że jest "podglądana" przez rude oczy. Sunia przyszła do niej po smakołyki. Rzuciła się na Froliki... Wtedy wolontariuszka zauważyła, że Buba jest matką karmiącą ..." W marcu 2012 r. cała rodzinka trafiła pod opiekę schroniska. Buba zamieszkała w sektorze zwanym „Parkiem” wraz z siódemką swoich dzieci.

Dzieci Buby szybko znalazły swoje domy, a Buba zaczęła nabierać zaufania do ludzi. Szukamy dla Buby domu cierpliwego, rozumiejącego, że dużo przeszła, że wymaga chwilę czasu żeby zaufać, który da jej szansę na normalne życie. Dom z ogrodem wydawałby się najwspanialszym rozwiązaniem. Opieka, kontakt z człowiekiem, a jednocześnie swoboda biegania po ogrodzonym terenie, to coś w sam raz dla Buby. :) Jeśli chodzi o wielkość – Buba należy do psów średniej wielkości, sięga lekko powyżej kolana. Sunia ma aktualne szczepienia, jest odrobaczona, posiada również chipa, jest wysterylizowana.

Zapraszamy do odwiedzin Buby.

płeć: suczka
ur. ok. 2011
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl tel.: 512 309 361 (i tu ogromna prośba o wyrozumiałość, gdyż charakter pracy wyklucza pełną dyspozycyjność, najlepiej słać SMSy i dać czas na odpowiedź)

wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.
Nie wydajemy psów na łańcuch!

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: