REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Czarka (suczka)


Lucynka (suczka)


Lusia (suczka)


Neo (piesek)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - ZOREK, pies, 4 lata wstecz

ZOREK (ID: 671) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:27, 31.12.2013 | Aktualizacja: 12:50, 14.04.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaZOREK


Gatunek: pies
ID: 671
Imię: ZOREK
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
16.10.2012 r. do schroniska przy Strużańskiej przywieziono trzy psiaki z Zielonki.
Ziomek, Zeno i Zorek. Bojaźliwy i wycofany Ziomek trafił już do niezwykłego Domu u naszych wolontariuszy. Do Zeno też uśmiechnęło się szczęście... Tylko ZOREK ciągle czeka... A przecież Zorek to fajny pies! :) Od dłuższego czasu mieszka w boksie z sunią o imieniu Kalinka i tworzą super zgraną i wesołą parę (po cichu marzymy o wspólnym domu dla nich, chociaż zdajemy sobie sprawę, że musiałby zdarzyć się cud). Obydwoje bardzo pragnął kontaktu z człowiekiem. Po wejściu do boksu trzeba przeczekać ich "atak" miłości, a jak się uspokoją, grzecznie czekają, wesoło merdając ogonami, na przygotowanie ich do wyjście na spacer. Zorek jest mega przytulaśnym i wesołym. Świetnie chodzi na smyczy. Widać, że to energiczny pies, który nie ma możliwości wybiegania się w obecnych warunkach. Na spacerach pokazuje, że nie przepada za innymi samcami (suczki akceptuje). Nie znamy też jego stosunku do dzieci.

płeć: pies
ur. ok. 2010 r.
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt:
wolontariuszka Iza - 508373398

W trosce o przyszłość naszych podopiecznych zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, którą wolontariusze chętnie udostępnią.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia, często na następne kilkanaście lat.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Więcej zdjęć: