REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kubuś (piesek)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Zara (suczka)


Pusia (suczka)


Greta (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - PIKA, suka, 3 lata wstecz

PIKA (ID: 670) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:11, 31.12.2013 | Aktualizacja: 12:09, 21.02.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaPIKA


Gatunek: pies
ID: 670
Imię: PIKA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pika budzi respekt swoją wielkością ale to nie tylko łagodna do ludzi suczka, a ogromny pieszczoch. Na spacerach często wtula łepek w człowieka delikatnie prosząc o drapanie. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Dostosowuje się do wyprowadzającego, potrafi dostojnie spacerować ale zachęcona szybko przyłącza się do biegu czy zabawy. W zabawie tez jest bardzo stonowana i raczej nastawiona na pieszczoty - szarpanie się z patykiem nie jest w jej stylu. Najlepiej sprawdziłaby się w zadaniach tropiących. Czasem odzywa się w niej duch psa myśliwskiego co objawia się przez chęć śledzenia pochwyconych w lesie tropów. Ma świetny węch - zawsze wie, w której kieszeni schowane są psie smakołyki czy parówki. Jest łasuchem potrafi zabiegać o smakołyki ale upomniana nie jest natrętna. Reaguje na podstawowe komendy: siad, daj łapę. Na spacerach nie wykazuje większego zainteresowania mijanymi psami, nie okazuje agresji. W boksie mieszka z młodym samcem. Jest jednak dominującą suczką i potrafi być zazdrosna o zainteresowanie człowieka. Najlepiej gdyby była jedynym psem w domu a będzie oddaną i wierną towarzyszką.

płeć - suczka
wiek - ur. 2011/2012
wielkość - duża
kastracja - bd

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608315461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Adres:
ul. Strużańska 15
Józefów
05-119 Legionowo
Więcej zdjęć: