REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Funia (suczka)


Ozi (piesek)


Ari (suczka)


Aron (piesek)


Dolar vel Śliniak (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - AURA vel TOSIA, suka, 2 lata wstecz

AURA vel TOSIA (ID: 645) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:55, 06.12.2013 | Aktualizacja: 21:24, 27.12.2013
Ogłoszenie dodane przez: izaAURA vel TOSIA


Gatunek: pies
ID: 645
Imię: AURA vel TOSIA
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Aura to około 1,5 roczna sunia w typie labradora. Znaleziono ją 20.11. na stacji PKP w Otwocku. Sunia próbowała wsiąść do nadjeżdżającego pociągu, odprowadzała przechodniów, rozglądała się zaniepokojona i wyła.
Osoba, która ją znalazła czekała z sunią przez 1,5 godziny na powrót opiekuna, ale ten się nie zjawił. Pomimo ogłaszania jak dotąd nikt nie przyznaje się do suni.

Sunię zabrano do weterynarza, jest zdrowa, została odrobaczona. Nie miała chipa ani tatuażu. Waży 25kg.

Aura jest bardzo ufna, przyjazna i szalenie kocha ludzi :) Jest ogromnym pieszczochem. Ma mnóstwo energii, jest bardzo żywiołowa, uwielbia się bawić.
Sunia nie wykazuje agresji wobec innych zwierząt – z każdym zwierzakiem chciałaby się po prostu bawić, stosunek do dzieci nie został jeszcze poznany.

Aura trafiła do domu tymczasowego w centrum Warszawy. Może tam zostać jedynie przez jakiś czas. Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu domu suni. Może komuś zaginęła?
Jeśli nie zjawi się właściciel, sunia będzie do adopcji. Przed adopcją zostanie zachipowana i wysterylizowana.
Sunia jest pod opieką zaprzyjaźnionego wolontariatu Pies na Zakręcie.

Chcemy znaleźć Aurze dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń !

Kontakt w sprawie adopcji:
607 288 895 (od pon do pt po godz. 16)
piesnazakrecie@o2.pl

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia często na następne kilka, kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Więcej zdjęć: