REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Zara (suczka)


Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)


Greta (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - PABLO, pies, 4 miesiące wstecz

PABLO (ID: 638) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:57, 19.11.2013 | Aktualizacja: 10:18, 22.01.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaPABLO


Gatunek: pies
ID: 638
Imię: PABLO
Płeć: piesek
Wiek: 4 miesiące

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pablo poznaliśmy w połowie sierpnia. Trafił pod nasza opiekę wraz z mamą i 3 rodzeństwa. Maluchy miały wtedy niespełna 3 tygodnie. Urodziły się w stogu siana na jednej z podlaskich wsi. To tam schroniła się ich mama, w obawie przed ludźmi, którzy przeganiali ją i bili. Rodzinkę zabrano i przewieziono do hoteliku nad Zegrzem. Rodzeństwo Pablo już dawno znalazło nowe domy, nasz maluch został sam :((

Pablo ma w tej chwili około 4 miesięcy. Jest zdrowym, radosnym i energicznym maluchem z charakterem ;) Świetnie sobie radzi w psiej grupie w hoteliku. Uwielbia kontakt z ludźmi, głaskanie i przytulanie, ale nie jest nachalny. Docelowo będzie psiakiem średniej wielkości (ok. 20kg).

Szukamy dla niego człowieka, który wychowa go na mądrego, przyjacielskiego psiaka- ma po temu wszelkie zadatki :)

Pablo jest odrobaczony i dwukrotnie zaszczepiony.

Chcemy mu znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie adopcji:
Agnieszka: 503 708 395
agnieszka.nojszewska1@gmail.com

Maluchy szybko dorastają, trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Więcej zdjęć: