REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Perełka (suczka)


Danzel (piesek)


Levis (piesek)


Focus (piesek)


Smyk (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - MONTI, pies, 8 lat wstecz

MONTI (ID: 630) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:18, 18.11.2013 | Aktualizacja: 18:29, 18.04.2020
Ogłoszenie dodane przez: izaMONTI


Gatunek: pies
ID: 630
Imię: MONTI
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Biszkoptowy Monti trafił do schroniska w maju 2013 roku. Miał ok. pół roku i był bardzo chory. Dzięki wolontariuszom i wspaniałemu Domowi Tymczasowemu Monti wyzdrowiał i jest gotowy do adopcji. Jest to piękny, radosny pies dla wielbicieli ruchu i zabaw. Ma teraz rok i m-c temu stał się mężczyzną, tzn. podniósł po raz pierwszy nogę podczas sikania ;) .
Robi się z niego mądrala, można przyjąć, że wraz z podnoszeniem nogi oleum zaczęło powoli napływać do głowy. Uczy się aportu, ale idzie to neco opornie, bo najtrudniejsze w tym jest oddawanie, ale jak chwyci to wymęczenie go nie będzie problemem. 30 min. rzucania piłki i trup, a to jest warunek spokoju w domu.

To już jest kawał psa, wesoły i pełen energii - chyba lepsze będzie określenie dynamit. Jest niesforny, ale z tego wyrośnie. Po chorobie nie został ślad - jest na karmie gastrycznej.

Ten pięknie umaszczony, biszkoptowy lekkoduch pragnie dołączyć do świata szczęśliwców posiadających swój dom i opiekuna psów. Całym sobą lgnie do człowieka - jest bardzo przyjazny, łagodny i wesoły. Bez problemu dogaduje się z innymi mieszkańcami - psami i suczkami.
Obecnie pies na specjalnej diecie łagodnej dla układu pokarmowego.
wydarzenie Montiego: https://www.facebook.com/events/307453399392013/

Jest psem średniej wielkości, po odzyskaniu masy i mięśni będzie ważył do 20kg.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI :

Wolontariuszka Kasia 603 574 515
Maja: 728 728 600, maja.educatio@gmail.com

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Więcej zdjęć: