REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Perełka (suczka)


Levis (piesek)


Danzel (piesek)


Focus (piesek)


Smyk (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Łatek vel Homer, pies, 1 rok wstecz

Łatek vel Homer (ID: 626) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:25, 05.11.2013 | Aktualizacja: 11:27, 28.07.2014
Ogłoszenie dodane przez: izaŁatek vel Homer


Gatunek: pies
ID: 626
Imię: Łatek vel Homer
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ponad rok temu prosiliśmy o pomoc dla Joli i Wioli - dwóch suczek mieszkających w skandalicznych warunkach... Suczki zostały odebrane, a my żyłyśmy w stresie ze potwór, który nazywa siebie właścicielem psów przyprowadzi kolejną bidę i będzie się nią "opiekował"....Postanowiłyśmy wrócić ...oto! co zastaliśmy!!! Przedstawiamy Łatka - wesołego około rocznego psiaka - mieszkającego na łańcuchu i w pseudo budzie ( jak wynika z wywiadu) od około 9 miesięcy. Łatek został przywieziony przez córkę (pana) i już jako malusia puchata kulka został uwięziony na łańcuchu! Nie zastanawiając się zbyt długo zapakowaliśmy psiaka do auta i przewieźliśmy do schroniska w Józefowie. Nie zostawimy tak tej sprawy, ale również nie chcemy żeby łatek stał się "zakładnikiem " do wyjaśnienia sprawy! Mam nadzieję że do Łatka już niebawem uśmiechnie się szczęście... i już nigdy nie będzie karmiony zielonym chlebem. A Łatek okazał się super pozytywnym psem! Jest wesoły, energiczny, takie duże psie dziecko. Pięknie chodzi na smyczy, jest przyjaźnie nastawiony do innych psów, jednak jedyne czego potrzebuje to obecność Człowieka, który by go przytulał i głaskał... Może przed zimą ktoś się w nim zakocha...

płeć- pies
wiek – ur. ok. 2013 r.
wielkość – duży
kastracja – nie

Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Ewa : 510 440 907
Wolontariuszka Małgośka: 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Więcej zdjęć: