REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)


Zara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - MORES, pies, 2 lata wstecz

MORES (ID: 595) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:24, 22.10.2013 | Aktualizacja: 20:54, 18.11.2013
Ogłoszenie dodane przez: izaMORES


Gatunek: pies
ID: 595
Imię: MORES
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mores, zwany także Melek, to żywiołowy, kochający ludzi młodzieniec. Z wyglądu i temperamentu przypomina mieszankę owczarka niemieckiego i ras północnych. W niewielkim boksie nie może rozładować solidnych pokładów energii, więc na początku spaceru rwie się do biegu i interesuje wszystkim, co wpadnie pod nos.Za to później wybiegany Melek nabiera chęci do pracy: zachodzi drogę, patrzy w oczy i chętnie uczy się nowych komend. Prawdopodobnie w życiu przed schroniskiem ktoś go szkolił - zwierzak popisuje się starannym siadem przy nodze, kiedy chce wyprosić szczególnie dobry smakołyk. Melek uwielbia kontakt z ludźmi, ciągnie do nich niemiłosiernie i domaga się pieszczot. Do innych psów również ciągnie, ale jeszcze nie wiemy, jak zachowuje się w bliższym kontakcie z czworonogami - na dystans nie okazuje strachu ani agresji.

płeć: pies
ur. 2012
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Więcej zdjęć: