REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Czarka (suczka)


Mika (suczka)


Lusia (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - BRANDON "MŁODY", pies, 9 miesięcy wstecz

BRANDON "MŁODY" (ID: 577) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 12:05, 25.09.2013 | Aktualizacja: 12:12, 29.10.2013
Ogłoszenie dodane przez: izaBRANDON "MŁODY"


Gatunek: pies
ID: 577
Imię: BRANDON "MŁODY"
Płeć: piesek
Wiek: 9 miesięcy

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gmina Brochów.Z tego miejsca dość często trafiają psy do schroniska.W czym tkwi sekret tej reguły ??W roztaczającym się niedaleko Kampinoskim Parku Narodowym ...
To tu, w niewinnej Puszczy prawdopodobnie porzucane są niechciane psy.Ludzie próbują ukryć swoje okrucieństwo w lesie...wśród drzew więc rozgrywa się często dramat, którego nikt ma nie widzieć. Niektóre z tych zwierząt docierają do najbliższych domostw i miasteczek. W poszukiwaniu jedzenia? W nadziei na lepsze jutro? czy na odnalezienie "zagubionego" opiekuna? Dalej ich los różnie się toczy.
BRANDON Młody (bo w schronisku mieszka już Brandon ale parę lat starszy) i jego brat Brytan Młodszy (nie jedyny to Brytan przy Strużańskiej) znaleźli miejsce, gdzie ich dokarmiano. Szkolne boisko. W czasie wakacji to spokojna spora przestrzeń. W sam raz dla dwóch młodziaków. Ludzie wokół byli im życzliwi ale nikt nie zdecydował się na przygarnięcie psiaków do domu. A gdy przyszedł rok szkolny i dzieci wróciły na boisko, zaczęły się problemy... Cóż ! Boisko to nie jest miejsce dla psów. A innego dla nich nie było.
Brandona i Brytana zabrano więc tam, dokąd odwozi się niczyje i niechciane psy .. do schroniska dla bezdomnych zwierząt. BRANDON i Brytan to młode, blisko roczne psiaki. Ciekawskie i przyjazne wobec ludzi. Starają się być ostrożni ale delikatne głaskanie nie jest im obce i sprawia im przyjemność. Trafiwszy do schroniska nie znali obroży, ni szelek, ni smyczy. Ale już na pierwszym spacerze dzielnie pokonywali swoje lęki.
Brandon wydaje się reagować żywymi emocjami. Lęk i ciekawość w jednej chwili splatały się a on to pędził przed siebie, to znów kulił się i szukał azylu. Czasem próbował łapać wolontariuszy za ręce .. wcale nie mocno! tylko tak jakby chciał zwrócić na siebie uwagę? zatrzymać na moment wędrówkę i przytulić się? a może jakby szukał potwierdzenia, że jesteśmy z nim... Na szczęście jest mody, niemal całe życie przed nim i jeśli ktoś obdarzy go Mądrą Miłością, to Brandon nabierze pewności siebie.

płeć – pies
rok ur. - początek 2013
wielkość – średni
kastracja – nie


Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Więcej zdjęć: