REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lusia (suczka)


Mika (suczka)


Czarka (suczka)


Neo (piesek)


Lucynka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Deizi, suka, 8 lat wstecz

Deizi (ID: 546) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 10:55, 05.05.2013 | Aktualizacja: 12:56, 26.07.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyDeizi


Gatunek: pies
ID: 546
Imię: Deizi
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Deizy to przeurocza około 8 letnia sunia, która na swój album czekała od 2005 roku.
Bezdomna jest niemal od urodzenia, nie miała szczęścia, nie została adoptowana…
Przez lata nie obdarzyła żadnego człowieka zaufaniem, nigdy nie prosiła o spacer, nigdy na nim nim była, a zapach lasu znajdował się tuż za murem schroniska.
Nie tak daleko, a jednak…
Deizi wypatrzyła pewna dziewczyna, która zaczęła do niej regularnie przyjeżdżać. Potrzeba było dużo cierpliwości i wytrwałości.
Po kilku miesiącach Deizi zaczęła wychodzić z budy, kolejny krok to dotyk - udało się! Największe wyzwanie-spacer było daleko przed nami. I tak dzięki uporowi Michaliny, Deizi podreptała w sierpniu na swój pierwszy w życiu spacer. Kroku dotrzymywał jej schroniskowy współlokator Dorex, który wspierał Deizi :)
Teraz sunia kiedy tylko widzi wolontariuszy zaczyna się uśmiechać i przebierać łapkami, żeby jak najszybciej pójść na spacer :)
W schronisku Deizy dobrze dogaduje się z psami jak i suniami. Jednak ponad wszystko ceni sobie miłość Człowieka. Opiekun Deizy powinien umieć delikatnie wprowadzić ją w nowy świat, bo całym dotychczasowym światem suni było schronisko, nie zna windy, schodów czy zgiełku miasta, które dla innych psiaków jest codziennością.
W Deizy jest jeszcze trochę lęku i niepewności, ale warto walczyć by zniknęły całkowicie, bo suńka odpłaci za to najpiękniejszą miłością :)

Pod pięknym czarnym futerkiem z białym krawacikiem kryje się ogromne delikatne serduszko, które kocha człowieka najpiękniejszą psią miłością. Deizi odkąd poznała dotyk i głaskanie bardzo tęskni za kontaktem z człowiekiem, podczas każdego spaceru z Wolontariuszami wpatruje się głęboko w oczy, dziękując za uwagę. Przytulanie jest dla niej ważniejsze od smakołyków :) Po spacerze, rozstanie z Wolontariuszami przychodzi Deizy ciężko…
Jej zakochanego w Człowieku spojrzenia się nie zapomina…Inne:
Sunia „mieszka ‘’ w sektorze A.
Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu.

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Więcej zdjęć: