REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zorka (suczka)


Gracja (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)


Dora (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Liga, suka, 7 lat wstecz

Liga (ID: 527) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 02:51, 08.02.2013 | Aktualizacja: 14:54, 30.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyLiga


Gatunek: pies
ID: 527
Imię: Liga
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Liga to sunia, która od kilku tygodni zamieszkuje jeden z boxów w kwarantannie. Znaleziona w stanie krańcowego wycieńczenia i w zaawansowanym stadium nużycy przez wolontariuszki trafiła do schroniska w Józefowie.
Przez pierwsze dni sunia praktycznie nie wychodziła z budy, a każdy gest w jej stronę budził jej obawy i lęk. Po tygodniu ujrzeliśmy sunię w dramatycznym stanie świadczącym o całkowitym zaniedbaniu przez właściciela choroby skóry, na którą cierpi Liga. Trudno ocenić wiek, z pewnością to nie jest młoda sunia.
Po 3 tygodniach sunia zaufała i pozwoliła się wyprowadzić na spacer! Na spacerze delektowała się leśnymi zapachami, pięknie pozowała do albumu i była żywo zainteresowana wolontariuszami. Inne psy nie budzą jej ciekawości, jest obojętna, nie reaguje na zaczepki. W warunkach zimowych , w boxie schroniskowym trudno jest prowadzić leczenie Ligii, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w znalezieniu domu tymczasowego i leczenia.
Sunia po oswojeniu jest łagodna, delikatna, nienarzucająca się, ale uważna i nakierowana na człowieka.
Inne:
Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: