REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zara (suczka)


Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Amber, pies, 1 rok wstecz

Amber (ID: 487) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 22:59, 30.11.2012 | Aktualizacja: 15:46, 21.01.2013
Ogłoszenie dodane przez: karinaAmber


Gatunek: pies
ID: 487
Imię: Amber
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Amber to cudny, młody psiak ! Na razie jest nieco przestraszony schroniskową rzeczywistością, ale wystarczy kilka dni w nowym domu żeby się otworzył.
Prawdą jest pewna jego nieśmiałość, ale jak się trafiło do schroniska w stadzie 10 psów [mama, ciocia, siostra, kuzyn etc.], a jest się wśród nich najmłodszym, to trudno się dopchać do człowieka, który wchodzi do boksu, nie narażając się na konflikt. Amber jest delikatny i subtelny, więc woli trzymać się trochę z tyłu. Ale potrafi cierpliwie wyczekać na "swój moment" i zwykle po kilku minutach podchodzi pomalutku i trochę z boczku, i można go dotknąć, wyciągając dłoń pomiędzy kłębiącymi się ciałami jego rodzinki. Pieszczota ludzkiej ręki wyraźnie go fascynuje. Zdaje się sprawiać mu większą przyjemność niż innym psiakom, z boksu. On tak przylega, przymyka oczy, poddaje się dotykowi.

Kilka dni temu zabraliśmy go na pierwszy spacer, nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy, las go przerażał. Zrelaksował się dopiero gdy nie słychać było szczekania psów w schronisku, rozluźnił się i zasnął.

Amber jest łagodny, spokojny no i nieduży. Idealny do bloku!
Jest zaszczepiony i zaczipowany.


Inne:
Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, kastracja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Agnieszka N. tel. 503 708 395
wolontariuszka Agnieszka P. tel. 502 788 156


Uwaga: podany wiek psa należy potwierdzić z weterynarzem.Więcej zdjęć: