REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zorka (suczka)


Dora (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)


Gracja (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Nana, suka, 7 lat wstecz

Nana (ID: 485) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:18, 24.11.2012 | Aktualizacja: 12:04, 31.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: karinaNana


Gatunek: pies
ID: 485
Imię: Nana
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
NIANIA przebywa w schronisku dokładnie od 30 marca 2008 roku. Została przywieziona z Łomianek.
Niania jest nieufną sunią, która jeszcze nigdy nie była na spacerze w lesie. "Obroża, którą Niania ma na szyi, najprawdopodobniej jest tam niezmiennie od nie wiadomo, kiedy... z nią chyba trafiła na Strużańską’’ – tak opowiada Wolontariuszka, która zna Nianię od dawna.
Psina coraz serdeczniej wita się z ludźmi. Zaczęła nawet opierać się przednimi łapkami o kraty, ale póki co, to wszystko… Jednocześnie trudno oprzeć się wrażeniu, że radość Niani na nasz widok jest wprost proporcjonalna do ilości parówek, które się z sobą przyniesie;)
Jest wyjątkowo przyjacielsko nastawiona do innych psów. Jeszcze nie wiemy, jaki ma stosunek do innych suczek, ale raczej z każdym psem dogada się bez problemu. Od dawna mieszkała z Tekilą, który w boksie zawsze grał pierwsze skrzypce. Od kilku tygodni mieszka z 'ekscentrycznym' panem Sprajem;)) Spraj bardzo źle znosi swoją bezdomność… jest wyjątkowo wrażliwym i delikatnym psem, który nie przystosował się do specyficznych warunków i ciągle pakował się w tarapaty. W tym momencie wydaje się, że w końcu znalazł w miarę bezpieczny i spokojny kąt. Dogadują się bez problemu i chyba nawet lubią:)) co bezapelacyjnie daje naszej Niani certyfikat psa o gołębim sercu:))


Inne:
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariusze:
792 -784-157 anna_peszel@op.pl
dorotabujwid@wp.pl


Uwaga: podany wiek psa należy potwierdzić z weterynarzem.Więcej zdjęć: