REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Pusia (suczka)


Zara (suczka)


Kubuś (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Zeno, pies, 4 lata wstecz

Zeno (ID: 479) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 01:03, 24.11.2012 | Aktualizacja: 09:48, 28.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: karinaZeno


Gatunek: pies
ID: 479
Imię: Zeno
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Przywieziony do schroniska 16 października '12 z Zielonki.
I to wszystko, co wiemy o jego przeszłości.
Mieszka w zakątku schroniska, do którego prowadzą blaszane drzwi - w "Parku". A tam nieczęsto ktoś zagląda.
Jedynie przez parę dni siedział bliżej wejścia i udało się go sfotografować. Przy okazji Zeno dał się poznać jako sympatyczny spryciarz, który świetnie poradził sobie z zamknięciem furtki ;) Oczywiście lubi smakołyki i głaskanie. Z nieufną suczką miał raczej poprawne relacje.
Niestety znowu wrócił do "Parku". Mieszka tutaj z Ziomkiem - mniejszym od siebie pieskiem, z którym przyjechał do schroniska a w połowie XI'12 był na swoich pierwszych spacerach.
Oto relacja z tych "wypraw" do lasu:
"Chłopaki są fantastyczni. Zeno jest wpatrzony w Ziomka jak w obraz, na spacerze chodzą przytuleni do siebie. Ziomek jest spokojny, wywarzony, ładnie chodzi przy nodze, nie wyrywa się do przodu i cały czas odwraca głowę czy oby na pewno jest człowiek obok niego. Ziomek chodzi jak baletnica, delikatnie stawia łapki na ziemi, w ogóle jest bardzo delikatny, nie narzuca się, w niedzielę wziął ode mnie smakołyk z ręki, nawet nie poczułam taki jest ostrożny.A Zeno to przeciwieństwo Ziomka, wesoły, radosny, biega, skacze, smakołyki zjadłby z cała ręką. Fajnie się uzupełniają. Super by było jakby mieli wspólny domek."


Inne:
Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Iza: izaa.b@interia.pl, 508373398
wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl


Uwaga: podany wiek psa należy potwierdzić z weterynarzem.Więcej zdjęć: