REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kubuś (piesek)


Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Pusia (suczka)


Greta (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gacuś, pies, 5 lat wstecz

Gacuś (ID: 472) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:08, 24.11.2012 | Aktualizacja: 20:05, 29.10.2013
Ogłoszenie dodane przez: karinaGacuś


Gatunek: pies
ID: 472
Imię: Gacuś
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gacuś to bezdomny nieduży piesek, który radził sobie jakoś na co dzień. Czasem ktoś go nakarmił. Czasem obdarzył życzliwym gestem - a że przyjazny z niego psiak, to chętnie korzystał z takich okazji.
Ale często widywany był skulony pod krzaczkiem w pogodę, czy niepogodę. Zwykle sypiał pod gołym niebem.
Gacuś nie umie na razie chodzić na smyczy, ta umiejętność nie była bowiem dotychczas mu potrzebna. Chodził tam, dokąd oczy go poniosły. Taki mały włóczykij :) Najprawdopodobniej nigdy nie miał swojego domu. Wracał więc ze swoich wypraw ... pod krzaczek ...
Jednak jest na świecie Ktoś, komu los Gacusia nie był obojętny ale na razie nie ma takiej możliwości, by zabrać go pod swój dach. W trosce o bezpieczeństwo psiaka, Pani Zosia zatroszczyła sie o przyjęcie go do schroniska, gdzie po raz pierwszy Gacuś ma swój dach, swoją budę, swoją miskę, opiekę weterynatyjną. Mieszka przy Strużańskiej 15 od 6.listopada '12.
Gacuś ma już pewnie kilka lat. Jeszcze nie umie chodzić na smyczy ale sądzimy, że chętnie się nauczy, bo sprytny z niego piesek. Aktualnie mieszka w boksie tuż za wewnętrzną bramą. W ciągu dnia natomiast można spotkać go "na luzie", gdzie świetnie sobie radzi w gromadzie innych psów. Warto jednak zachować ostrożność podczas rozdawania smakołyków i pieszczot, bywa bowiem zazdrosny.


Inne:
Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.

Kontakt w sprawie adopcji:

wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl


Uwaga: podany wiek psa należy potwierdzić z weterynarzem.Więcej zdjęć: