REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Zorka (suczka)


Gracja (suczka)


Dora (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - rudy Misiak, pies, 8 lat wstecz

rudy Misiak (ID: 46) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 11:11, 18.09.2011 | Aktualizacja: 11:37, 19.05.2012
Ogłoszenie dodane przez: Olgarudy Misiak


Gatunek: pies
ID: 46
Imię: rudy Misiak
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Dla człowieka niezwykle miły, kochany, przyjazny. Dla psów bywa agresywny.


Inne:
Rudy Misiak (dla odróżnienia od innych Miśków w schronisku, których jest sporo) przybył do schroniska już dawno. Z pewnością przebywa w nim już przynajmniej rok (od 2010 roku)
Jest starszym psem, około 8 lat, który większość życia spędził na ulicy. Przez dłuższy czas był dokarmiany przez miła panią , niestety kobieta wyprowadziła się i Miś nie umiał sobie zupełnie bez niej poradzić.
Odłowiony przyjechał do naszego schroniska. Miły i ufny , kochany i przyjazny. Ufa od pierwszego poznania. Lubi być głaskany i przytulany.
Uwielbia psie smakołyki. Kiedy dostanie mały prezent do zjedzenia nie może się zdecydować czy biec chować go do budy czy cieszyć się jak najdłużej obecnością człowieka przy nim. Bardzo, bardzo radośnie reaguje na choćby chwilę zainteresowania dla niego.
Niestety uwielbiając człowieka jest jednocześnie niezbyt dużym entuzjastą swojego gatunku. Potrafi być agresywny w stosunku do innych psów a jest silny. Na to trzeba uważać.

Kiedyś sporo wychodził na spacery z wolontariuszami, bardzo ładnie i grzecznie chodzi na smyczy. Niestety ostatnio mieszka w dziupli i nie bywa na spacerach.

Jednak mimo tego bardzo, bardzo zasługuje na swój własny dom. Jeśli mógłby być znaleźć mądrych opiekunów którzy przygarną go do domu, gdzie nie ma innych psich mieszkańców to będzie to najwdzięczniejszy pies i najwierniejszy towarzysz.

Kontakt w sprawie adopcji:
694-642-098 - Dyrektor Schroniska
784-621-707- Pracownik SchroniskaWięcej zdjęć: