REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dora (suczka)


Zorka (suczka)


Gracja (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kala, suka, 2 lata wstecz

Kala (ID: 420) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:48, 16.10.2012 | Aktualizacja: 23:19, 16.10.2013
Ogłoszenie dodane przez: karinaKala


Gatunek: pies
ID: 420
Imię: Kala
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Historia małej Kali nie jest do końca znana... Na początku sierpnia 2012 do schroniska w Józefowie została przywieziona wystraszona, ok.2-3-letnia psia dziewczynka, którą potrącił samochód. Po zawiezieniu jej do weterynarza przez wolontariuszy okazało się, że ma okropnie strzaskaną lewą łapkę, jest bardzo potłuczona i ma głęboką ranę na przedniej łapce. Tylna łapką wymagała skomplikowanej i kosztownej operacji, którą wykonano dzięki zorganizowanej zbiórce i wpłatom życzliwych osób. Teraz tylna łapka powoli się zrasta, rana na przedniej wygoiła się, a i Kala powoli odzyskuje radość życia i zaufanie do ludzi. Przebywa obecnie w DT, a przed nią jeszcze jedna operacja wyciągnięcia gwoździ, którymi wykonano zespolenie złamanej łapki. Na spacerach i przy kontaktach z innymi psami zachowuje spokój i delikatność. W DT ma kontakt z 2 kotami-z jednym z nich ma dobre relacje, z drugim nieco gorsze, polegające na warczeniu i niekiedy ostrzegawczym szczeknięciu, nigdy jednak nie dochodziło do poważniejszych konfrontacji. Prawdopodobnie będzie więc mogła przebywać w domu z kotem, w zależności od charakteru i stopnia przyjazności kotka. W domu zachowuje czystość, a na spacerze zachowuje się bez zarzutu, tak więc ostatnio chadza na nie bez smyczy. Troszkę boi się jeszcze nieznanych osób, ale i to powoli zmienia się. Kala jest kochaną i bezproblemową kruszynką, która za okazaną miłość i ciepło odwdzięczy się takim przywiązaniem i uczuciem, że przyszły jej opiekun poczuje się na pewno bardzo wyróżnioną osobą.
Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.


Inne:
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 603 574 515
wolontariuszka Małgośka 608 315 461Więcej zdjęć: