REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Kubuś (piesek)


Pusia (suczka)


Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Greta (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - FART, pies, 6 lat wstecz

FART (ID: 358) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 04:02, 22.08.2012 | Aktualizacja: 00:02, 15.01.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyFART


Gatunek: pies
ID: 358
Imię: FART
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fart to wspaniały, bardzo kontaktowy psiak; przekonał się o tym każdy, kto miał okazję go poznać. Mimo tego co przeszedł, nie stracił wiary w ludzi, wręcz przeciwnie - jest bardzo ufny, cały czas "się uśmiecha".

Ma ok. 6-7lat, choć trudno jest dokładnie określić jego wiek z powodu startych zębów. Co przeszedł - wie tylko on. Wypadek samochodowy, wnyki ? - możemy się jedynie domyślać po bliznach na jego łapach. Błąkał się po mazurskiej wsi przez ok. 2 tygodnie, Ktoś się nad nim ulitował i przywiózł go do Warszawy. Od lipca Fart przebywa w domu tymczasowym. Świetnie sobie radzi, nauczył się zasad panujących w domu, zachowuje czystość, nie niszczy, nie piszczy pod nieobecność opiekunów. Jest bardzo pojętny, szybko się uczy. Dość dobrze radzi sobie na smyczy, nie ciągnie, jest posłuszny.

To ogromny pieszczoch, uwielbia kontakt z człowiekiem, przytulanie, głaskanie.. W stosunku do innych psów zachowuje ostrożność, w stosunku do kotów nie był sprawdzany.

Jest wykastrowany, zaszczepiony i zachipowany.
Jakiś czas temu miał zabieg oka, z powodu narośli, która utrudniała mu widzenie. Jest zdrowy, czasem jedynie przy zmianach pogody bolą go łapy.

Szukam mu domu najlepszego z możliwych, domu, który doceni tego wyjątkowego psa, Ludzi dla których Fart będzie ukochanym przyjacielem. Fart odwdzięczy się całym swym psim przywiązaniem.
Inne:
Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegam sobie prawo wyboru domu ! Nie decyduje kolejność zgłoszeń !
Adopcja możliwa jedynie na terenie Warszawy i okolic !


Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Więcej zdjęć: