REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Hera (suczka)


Misiek vel Amur (piesek)


Mantylka (suczka)


Rozalka (suczka)


Smyk (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Aronia, suka, 4 lata wstecz

Aronia (ID: 35) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 13:37, 04.09.2011 | Aktualizacja: 10:26, 07.09.2011
Ogłoszenie dodane przez: OlgaAronia


Gatunek: pies
ID: 35
Imię: Aronia
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Przyjacielska, subtelna, bez żadnej agresji, bardzo delikatna w kontaktach z człowiekiem.


Inne:
Aronia jest około 3-4 letnią suczką w typie dobermana.
Przebywa w schronisku już od lata 2011 roku, ale widać, że zupełnie nie odnajduje się w jego codzienności. Zazwyczaj siedzi całe dnie w budzie, niechętnie z niej wychodzi i z dnia na dzień coraz bardziej smutnieje. Potrzeba chwili by zdobyć jej zaufanie i przekonać się, że na spacerach Aronia jest już zupełnie inna – radosna i ciekawska. Fantastycznie idzie tuż koło nogi lub powraca co chwilę do opiekuna, a kiedy się zatrzymasz na chwilę, Aronia cierpliwie czeka :)
Sunia jest przyjacielska, subtelna i bardzo delikatna w kontaktach z człowiekiem. Nie przejawia żadnych oznak agresji wobec innych psów czy suczek – nawet, gdy jest przez nie prowokowana.
Aronia jest prawdziwym psim skarbem, który pogrąża się w apatii, gdyż jeszcze zbyt dobrze pamięta życie za murami schroniska. Zna podstawowe komendy. Nie powinna mieć najmniejszych problemów z utrzymaniem czystości w domu. Bardzo pilnie potrzebuje nowego kochającego domu.


KONTAKT:
Dyrektor schroniska: 694 642 098
wolontariuszka Ania - 792 784 157, anna_peszel@op.pl

Dnia 6 września 2011 roku Aronia pojechała do domu! Dziękujemy, życzymy radości i wspólnego szczęścia Opiekunom i Aronii. Czekamy na wieści z nowego domu.Więcej zdjęć: