REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Neo (piesek)


Czarka (suczka)


Lusia (suczka)


Mika (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Remik, pies, 3 miesiące wstecz

Remik (ID: 346) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 23:23, 07.08.2012 | Aktualizacja: 22:48, 24.08.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyRemik


Gatunek: pies
ID: 346
Imię: Remik
Płeć: piesek
Wiek: 3 miesiące

Status: Ma Dom.

Charakter:
Remik - jedno ze szczeniąt urodzone w norze przez bezdomną suczkę Zorkę - dostał szansę na normalne życie, gdy Ola przewiozła cały miot wraz z suczką do schroniska. Praktycznie wszystkie szczenięta rozwijały się bez zarzutu. Wszystkie oprócz Rina i Remika, którzy byli wycofani, przerażeni, unikali ludzi, chowali się w budzie. Baliśmy się, że te niepozorne, ale piękne szczenięta utkną w schronisku na całe życie. Pierwszy szansę dostał Rino - teraz Dexter - który po paru dniach przebywania w domu tymczasowym zmienił się nie do poznania: z zahukanego szczeniaka przeistoczył się w otwartego na ludzi i świat psa, i wtedy znalazł dom stały.

Dzisiaj szansę na dobry dom dostał Remik - psiak o zmartwionym pyszczku i niepokoju w oczach "Co to będzie, co to będzie?!!!!". A będzie dobrze, Remik. Wierzymy w to, bo pojechałeś do wspaniałego domu tymczasowego, w ktorym będziesz pobierał nauki jak być psim dżentelmenem, a także jak poradzić sobie z obezwładniającym strachem. Remik wydaje się być w nieco lepszej formie niż był Rino - już dzisiaj, będąc na rękach, zrelaksował się na tyle, że "rozprasowały" mu się na pyszczku zmarszczki frasobliwe. Remik jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.
Inne:
Album Remika i jego rodziny z czasów dziecinstwa, z mamą: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.372890549432626.94911.113956451992705&type=3Więcej zdjęć: