REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pusia (suczka)


Kubuś (piesek)


Zara (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Sonny, pies, 2 lata wstecz

Sonny (ID: 345) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 16:46, 07.08.2012 | Aktualizacja: 09:37, 28.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznySonny


Gatunek: pies
ID: 345
Imię: Sonny
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Sonny został adoptowany ze schroniska w Józefowie ponad 2 lata temu. Obecnie, ze względu na zmianę sytuacji życiowej opiekunów pilnie szukamy mu nowego domu !

Sonny to młody, ok. 2,5-letni pies, żądny kontaktu z człowiekiem. Jego opiekun, ze względu na aktualną pracę nie jest w stanie poświecić mu odpowiednio dużo czasu. Sonny coraz dłużej przebywa sam w domu. Ma to niestety wpływ na zachowanie psiaka. Sonny przez pierwsze 1,5 roku uczęszczał na regularne szkolenie. Zaległości w kontaktach z otoczeniem odbijają się na relacjach psiaka z obcymi ludźmi i innymi psami - warczy na obcych, jest agresywny wobec dzieci i mniejszych psów gdy podchodzą za blisko. Przy większym oddaleniu Sonny słucha się, reaguje na wszystkie komendy bez ociągania i jest niesamowicie karny. Negatywnie reaguje tylko gdy ktoś jest za blisko, albo przebywa w jego domu czy na jego posesji.

Sonny jest niesamowicie kontaktowym i pojętnym psem. Bardzo szybko się uczy, reaguje na komendy: „siad”, „połóż się”,łapa”, „zostań”, „wracamy”, „zostaw”, „poczekaj” itd. Gdy regularnie się z nim ćwiczy robi kolosalne postępy.
To wulkan energii, potrzebuje ruchu i stymulacji umysłowej. Idealny byłby dla niego dom z ogrodem, bez innych samców i małych dzieci.
Sonny czeka na doświadczonego opiekuna, osobę która poświęci mu czas i zechce z nim pracować. Odwdzięczy się niesamowitym przywiązaniem!

Sonny przebywa w Warszawie (Wilanów).

Więcej zdjęć: