REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pusia (suczka)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)


Kubuś (piesek)


Zara (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Hienek, pies, 3 lata wstecz

Hienek (ID: 334) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:04, 24.07.2012 | Aktualizacja: 23:12, 04.05.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyHienek


Gatunek: pies
ID: 334
Imię: Hienek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
HIENEK NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU! W SPRAWIE ADOPCJI PROSIMY O KONTAKT Z WOLONTARIUSZAMI

Hienek jest pod opieką wolontariuszek z Józefowa od ok 2 lat, mimo wielu ogłoszeń - jak do tej pory nie udało się mu znaleźć domu. Pod koniec sierpnia sytuacja stała się niezwykle ciężka - osoba, która sponsorowała jego pobyt w hoteliku nie mogła tego dalej robić. Hienkowi groziło schronisko! Po raz kolejny :( Na szczęście udało się znaleźć w ostatniej chwili inny kącik dla Hienka. Do szczęścia brakuje mu tylko prawdziwego domu... !

Historia Hienka:
Poznaliśmy jego historię dzięki p.Grzegorzowi, który dokarmiał go przez 2 lata... Hienek pojawił się na budowie zaraz po tym jak został brutalnie wyrzucony z pędzącego pociągu. Miał wtedy ok roku. Przyszedł na budowę prosić o pomoc ... i tam już został. Niestety każda budowa się kończy, pracownicy skończyli remont, a pies zostałby zupełnie sam. Pan Grzegorz zwrócił się do wolontariuszy o pomoc, dzięki czemu Hienek trafił do hotelu w którym czekał na nowy kochający dom. Wtedy udało się uniknąć schroniska, mamy nadzieję że wreszcie Hienek znajdzie prawdziwy, kochający dom, że uda się uniknąć najgorszego. Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniach !

To bardzo fajne, energiczne, ufne i przyjazne psisko. Mimo, że został skrzywdzony przez człowieka nie przestał mu ufać. Uwielbia być głaskany i przytulany. W stosunku do psów - zazdrosny ( chciałby mieć człowieka tylko dla siebie i na razie nie chce się tym dzielić). Najlepszy byłby dla Hienka dom z ogrodem, gdzie mógłby poszaleć, pobawić się z piłką, wybiegać.

Jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany. Obecnie ma 3 lata.

Link do albumu Hienka na profilu schroniskowym: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.131294486925568.31857.113956451992705

TAM GDZIE TY ...TAM I HENIO :) NAWET JEŻELI JEST TO MALEŃKIE POMIESZCZENIE GDZIE TRZEBA SKULIĆ SIĘ DO NIEPRAWDOPODOBNIE MAŁYCH ROZMIARÓW:)

JEŻELI CHCESZ POZNAĆ HIENKA , ADOPTOWAĆ....PROSIMY O KONTAKT
EWA 608 839 495 EWA@PSY-WARSZAWA.PL
Więcej zdjęć: