REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Dora (suczka)


Zorka (suczka)


Gracja (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - MARTYNKA, suka, 1 rok wstecz

MARTYNKA (ID: 293) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:54, 03.06.2012 | Aktualizacja: 09:52, 28.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyMARTYNKA


Gatunek: pies
ID: 293
Imię: MARTYNKA
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tosia ma ok. 1,5 roku.

Została adoptowana okolo Wielkanocy 2012 przez 2 panie, które nie za bardzo wiedziały, z czym wiąże się posiadanie psa. Zaraz na początku panie poszły na szkolenie z Tosią, ale było to zaledwie jednokrotne spotkanie z behawiorystką. Podczas paru wizyt poadopcyjnych zauważyłam, że panie nie za bardzo dają sobie radę z Tosią, zaprzestały chodzenia na szkolenie (które zresztą bardzo fajnie poszło, bo Tosia chętnie się uczy). Niestety zabrakło paniom czasu i konsekwencji, i zarzuciły pracę nad wychowaniem suczki. Tak więc, Tosia mieszka teraz w domu tymczasowym (u tych pań) do czasu znalezienia domu stałego.

W domu zachowuje się bezbłednie: nie brudzi, nie wyje, nie niszczy i jest słodką przylepą. Tosia potrzebuje po prostu zdecydowanego i konsekwentnego pana - po paru spacerach obszczekiwanie jest zerowe! :)))

Nie zauważono agresji w stosunku do dzieci, czy ludzi na spacerze.Tosia nadawałaby się do domku z ogródkiem - jest świetnym "dzwonkiem" - bardzo zaangażowanym i pracowitym - zawsze poinformuje, że ktoś się zbliża do domu.

Z powodu wypadku (po ktorym trafiła do schroniska) Tosia ma pewne problemy z tylną łapą, ale biega radośnie, tylke tylko, że nie jest to jej 'hobby' - nie ma wymogu wybiegania się.

Można Tosię odwiedzić na Tarchominie. Kontakt: 693 505 636
Więcej zdjęć: