REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pusia (suczka)


Zara (suczka)


Greta (suczka)


Kubuś (piesek)


Lizak - szukamy domu tymczasowego (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - MARTYNKA, suka, 2 lata wstecz

MARTYNKA (ID: 283) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 05:33, 27.05.2012 | Aktualizacja: 09:54, 28.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyMARTYNKA


Gatunek: pies
ID: 283
Imię: MARTYNKA
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
filmik z Tosią:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jTCXFTUdj8E

Tosia ma ok. 1,5 roku. Została adoptowana około Wielkanocy 2012 przez 2 panie, które nie za bardzo wiedziały, z czym wiąże się posiadanie psa. Zaraz na początku panie poszły na szkolenie z Tosią, ale było to zaledwie jednokrotne spotkanie z behawiorystką.

Podczas paru wizyt poadopcyjnych zauważyłam, że panie nie za bardzo dają sobie radę z Tosią, zaprzestały chodzenia na szkolenie (które zresztą bardzo fajnie poszło, bo Tosia chętnie się uczy). Niestety zabrakło paniom czasu i konsekwencji, i zarzuciły pracę nad wychowaniem suczki.

Tak więc, Tosia mieszka teraz w domu tymczasowym (u tych pań) do czasu znalezienia domu stałego.

W domu zachowuje się bezbłędnie: nie brudzi, nie wyje, nie niszczy i jest słodką przylepą (patrz filmik powyżej). Na spacerach jest pewien kłopot, bo uwielbia obszczekiwać psy i "stawia" się do nich - wyzywa na pojedynek - nad tym trzeba popracować.

Drugą sprawą jest pilnowanie domostwa - Tosia robi to wyśmienicie, tak że czasem trzeba przekonywać ją, by wypuściła gości z domu - to także kwestia do popracowania. Nie zauważono agresji w stosunku do dzieci, czy ludzi na spacerze. Tosia nadawałaby się do domku z ogródkiem - jest świetnym "dzwonkiem" - bardzo zaangażowanym i pracowitym - zawsze poinformuje, że ktoś się zbliża do domu.

Z powodu wypadku (po którym trafiła do schroniska) Tosia ma pewne problemy z tylną łapą, ale biega radośnie, tyle tylko, że nie jest to jej 'hobby' - nie ma wymogu wybiegania się.

Można Tosię odwiedzić na Tarchominie. Kontakt: 693 505 636.
Inne:
INFO jeszcze ze schroniska

**************

Martynka została adoptowana 23.03.2012 :) Teraz ma na imię Tosia i mieszka na Białołęce :)


**************

MARTYNKA - jest w schronisku od niedawna.

Trafiła do nas z urazem łapki, ale już jest po zabiegu, wszystko idzie ku dobremu, sierść odrasta. Dobrze by było, żeby tę łapkę obserwować, sunia na co dzień nie kuleje, ale zdarza się czasami że ją podkula. W warunkach schroniskowych, kiedy spacer może się zdarzyć raz na kilka dni, ciężko tę łapkę rozchodzić. Sunia jest już po zabiegu sterylizacji.

Martynka jest przyjazna, garnie się do człowieka, mieszka wraz z kilkoma innymi psiakami w boksie przy wejściu do sektora D, nie jest konfliktowa, raczej unika psich awantur, wręcz przeciwnie - szuka spokoju i wytchnienia od schroniskowego hałasu i zamieszania.

Szukamy dla niej dobrego domu.Więcej zdjęć: