REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lola -grzecznościowe (suczka)


Dora (suczka)


Gracja (suczka)


Zorka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Gutek, pies, 1 rok wstecz

Gutek (ID: 266) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 09:12, 07.05.2012 | Aktualizacja: 15:16, 26.02.2013
Ogłoszenie dodane przez: olgaGutek


Gatunek: pies
ID: 266
Imię: Gutek
Płeć: piesek
Wiek: 1 rok

Status: Ma Dom.

Charakter:
Oto młodziutki piesek, który ostatnio pojawił się w schronisku. Jest niedużym, niepozornym i nieco nieśmiałym kundelkiem.

Można by pomyśleć, że ma szczęście, mieszka bowiem w gronie sympatycznych i uroczych suczek, ale wdzięk jego współlokatorek niemal komletnie odwrócił powszechną uwagę od Gutka. A przecież Gucio też potrzebuje uwagi, troski, ciepła i bliskiego kontaktu z człowiekiem. A przede wszystkim potrzebuje troskliwej Rodziny i Domu. A tymczasem mieszka w boksie przy wejściu do sektora D. Często można go spotkać również na luzie i przekonać się, że jest wesołym i skorym do zabawy psiakiem.

Jednak w stosunku do ludzi - wciąż nie nabrał ufności. Jest ostrożny i bojaźliwy. Dlatego pierwszy spacer na smyczy wymagał od wolontariuszy pewnej "podstępnej" taktyki ze smakołykami, by ubrać Gutka w szeleczki. Ale już w lesie na smyczy radził sobie świetnie.

Prawdopodobnie odrobina cierpliwości pod troskliwą opieką obudziłyby w nim poczucie bezpieczeństwa. Dlatego zapraszamy do Gutka :)Kontakt w sprawie adopcji:

Dyrektor Schroniska: 694-642-098
Pracownik Schroniska p. Wanda: 784-621-707

Więcej zdjęć: