REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Borys (piesek)


Diora (suczka)


Aron (piesek)


Gaja (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Marley, pies, 9 lat wstecz

Marley (ID: 2482) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:16, 25.08.2021 | Aktualizacja: 20:20, 04.10.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaMarley


Gatunek: pies
ID: 2482
Imię: Marley
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pierwsze chwile Marleja w schronisku nie należały do najłatwiejszych... Spacery były przerażające, wolontariusze trochę też, nie chciał jeść, najbezpieczniej było w boksie, tam można się schować.

Na szczęście po tamtym Marleju nie ma praktycznie śladu! Na hasło „spacer” biegnie do furtki, najchętniej z Aronem Cieszy się na widok wolontariuszy, już nie chowa się do boksu . I smaczki też są smaczne! Czeka go jeszcze tylko wizyta u psiego fryzjera, jego sierść jest niestety w kiepskim stanie.

To starszy pies, ale liczymy że w kochającym, odpowiedzialnym domu przed nim jeszcze wiele szczęśliwych chwil to piękny i kochany pies!

płeć: pies
ur. ok. 2012
wielkość: duży
kastracja: wkrótce
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 693 011 507


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: