REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Gucio z A (piesek)


Saba vel Ruda (suczka)


Wiki (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Nero, pies, 5 lat wstecz

Nero (ID: 2364) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:09, 03.11.2020 | Aktualizacja: 21:59, 02.12.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaNero


Gatunek: pies
ID: 2364
Imię: Nero
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 2364

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Nero jest kundelkiem średniej wielkości. Trafił do naszego schroniska w kwietniu 2016 r. z objawami agresji lękowej... krótko mówiąc tak bał się ludzi, że na widok zbliżającego się do niego człowieka reagował agresją. Możemy się tylko domyślać, że wcześniej nie spotkało go nic dobrego że strony człowieka. Od tego czasu bardzo się zmienił, wolontariusze pracują nad jego socjalizacją, a od dłuższego czasu Nero bardzo chętnie wychodzi na spacery, wprost nie może się doczekać, aż przyjdzie wolontariusz i zabierze go do lasu na spacerek :) uwielbia też biegać za piłeczkami i innymi zabawkami, a kiedy jest wypuszczony ze swojego boksu sam podchodzi i domaga się uwagi. Szukamy dla niego opiekuna, który będzie umiał z nim pracować i pomoże zapomnieć mu o jego złych doświadczeniach z przeszłości . Z dotychczasowych obserwacji można stwierdzić ,że to bardzo mądry pies i na pewno będzie pojętnym uczniem.
płeć: pies
ur. ok. 2015
wielkość: średni
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
Wolontariuszka Agnieszka 694 132 698

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Wolontariuszka Agnieszka
Tel. 694 132 698


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Nero ma numer identyfikacyjny 2364


Więcej zdjęć: