REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Murzyn (piesek)


Nero (piesek)


Pixie (suczka)


Perełka (suczka)


Topola (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Plamka, suka, 2 lata wstecz

Plamka (ID: 2338) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:30, 22.09.2020 | Aktualizacja: 22:48, 03.11.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaPlamka


Gatunek: pies
ID: 2338
Imię: Plamka
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Młoda suczka znaleziona wycieńczona w lesie. Jej stan wskazuje na to, że w swoim krótkim życiu przeszła sporo. Jest wychudzona, z zaawansowaną anemią. Wykonane w lecznicy badania wskazywały na to, że kilka godzin przed jej znalezieniem urodziła szczeniaki. Wolontariusze szukali ich w lesie. Niestety bez skutku. Plamka jest bardzo miłym, spragnionym kontaktu z człowiekiem psem. Bardzo lubi się przytulać. Jest spokojna i szybko się uczy. Przebywa w domu tymczasowym gdzie radzi sobie w grupie psów. Regularne posiłki sprawiły, że jej wyniki powoli się poprawiają. Jak tylko dojdzie do siebie zostanie wysterylizowana. Szukamy dla niej domu gdzie będzie mogła poczuć się bezpieczna i gdzie dostanie dużo czułości, bo bardzo tego potrzebuje.

ur. 2018
wielkość: mała
kastracja: wkrótce

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ania 603 762 594
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

Sterylizacja/Kastracja: Nie


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ania
Tel. 603 762 594


Więcej zdjęć: