REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pinokio (piesek)


Laluś (piesek)


Brita (suczka)


Szada (suczka)


Puszek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Lola -grzecznościowe, suka, 3 lata wstecz

Lola -grzecznościowe (ID: 2329) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 00:07, 29.07.2020 | Aktualizacja: 19:52, 03.09.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaLola -grzecznościowe


Gatunek: pies
ID: 2329
Imię: Lola -grzecznościowe
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ogłoszenie gościnne: Lola. Żywioł energii, tajfun miłości, morze oddania. Gdy poznałyśmy się w Radysach, schronisku które bardzo źle traktowało przebywające tam psy, Lola nie miała ani imienia ani nawet sznurka z numerkiem, jakim właściciele oznaczali tam psy. Była nikim. Niewidzialna, stłamszona, sikająca pod siebie na widok człowieka, co widać na zdjęciach zza krat. Dziś ma imię i odzyskała psią godność. Lola. Ma na imię Lola. Skacze z radości, uwielbia być głaskana. Na spacerach idzie tuż przy człowieku, spoglądając co chwila czy jest obok, nie ciągnie. Nikt nie ma tak pięknych , wpatrzonych w człowieka oczu... Ma ok. 3-4 lata, jest psem dużym, w typie labradora, waży ok 40 kg.
Została zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa pod Warszawą. Szuka bardzo dobrego i odpowiedzialnego domu.
Jeśli chcesz ją poznać- dzwoń.
Kasia 603 656 400 lub
Joanna 504800888.
Lola, jak inne "radysiaki", jest "dowodem w sprawie" toczącej się przeciwko właścicielom Radys. Po wnikliwym sprawdzeniu rodziny, która będzie chciała zaprosić ją do swojego domu, zostanie wydana na umowę adopcyjną czasową. Po zakończeniu sprawy w sądzie umowa zostanie zmieniona na stałą.
Więcej zdjęć: