REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Morty (piesek)


Krysten (suczka)


Kostek (piesek)


Leoś (piesek)


Piorun (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Misiek vel Amur, pies, 10 lat wstecz

Misiek vel Amur (ID: 2318) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 19:33, 21.06.2020 | Aktualizacja: 22:44, 31.07.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaMisiek vel Amur


Gatunek: pies
ID: 2318
Imię: Misiek vel Amur
Płeć: piesek
Wiek: 10 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Hoteliku.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Misiek to radosny, energiczny pies w typie amstaffa. Ma około 8 lat i niezwykle kocha ludzi. Kocha tak bardzo, że w schronisku był w stanie pokonać każdą przeszkodę, by tylko znaleźć się obok człowieka i zabiegać o jego uwagę. Ma dużo energii, uwielbia biegać, choć z wiekiem staje się spokojniejszy i potrafi już lepiej panować nad emocjami. Niestety nie lubi za bardzo innych psów, toleruje jedynie suczki, powinien więc być jedynym psem w domu, oczkiem w głowie Opiekuna albo zamieszkać z suczką podobnych gabarytów, z którą wcześniej przeszedłby zapoznanie. Z racji ruchliwości oraz sporych rozmiarów, nie polecamy Misia do domu z malutkimi dziećmi, choć do ludzi Miś jest absolutnie łagodny. Odkryliśmy już, że na sytuacje stresowe Misiek reaguje posikiwaniem tu i tam, w związku z czym fajnie, gdyby mógł trafić do domu z ogrodem - zmiana miejsca może zaowocować problemem z kontrolowaniem moczu i dostęp do ogrodu ułatwił by aklimatyzację. Badania nie wykazują żadnych nieprawidłowości, więc Miś jest zdrowy, a okazyjnie występujący problem jest jedynie wynikiem stresu.
8 grudnia 2015 Misiek opuścił mury schroniska w Józefowie k. Legionowa. Obecnie mieszka w hoteliku Chata Leona, gdzie behawiorysta, Pan Leszek, przygotował go do adopcji. Obecnie Misiosław jest już gotowy, by trafić do domu i szukamy mu najlepszego opiekuna pod słońcem! Może to będziesz Ty? Nie pozwól mu wrócić do schroniska! Jesteś zainteresowany adopcją tak wspaniałego psa?
płeć: pies
ur. ok. 2010 r. (?)
wielkość: duży
kastracja: tak
kontakt:
Joanna 601 088 200
Zuza 697 530 813

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Joanna
Tel. 601 088 200


Więcej zdjęć: