REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Neo (piesek)


Lusia (suczka)


Czarka (suczka)


Lucynka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Czarka, suka, 7 lat wstecz

Czarka (ID: 2257) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 20:07, 28.12.2019 | Aktualizacja: 21:45, 08.09.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaCzarka


Gatunek: pies
ID: 2257
Imię: Czarka
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Czarka jest spokojną psią damą, typem leniucha w domu i średnio aktywną na spacerach. Z wyglądu przypomina trochę owczarka szetlandzkiego i border collie, ma piękną, długą sierść. Czarka zostaje sama w domu bez problemów (nie szczeka, nie wyje, nie niszczy). Zachowuje czystość w domu i dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie broni jedzenia, delikatnie bierze przysmaki z ręki. Pięknie chodzi na smyczy, zwykle z prawej strony lub trochę przed człowiekiem, ale nie ciągnie. Zawołana wraca. Wobec obcych Czarka jest trochę nieśmiała, ale odpowiednio zachęcona przychodzi się przywitać i nie ucieka. Na spacerze chce gonić koty, ale mieszka z kurą i miała spotkanie z kotem w mieszkaniu i do żadnego z nich nie wykazuje agresji.
Czarka ma specyficzny chód ze względu na zwyrodnienia kręgosłupa, ale to nie przeszkadza jej w czerpaniu przyjemności ze spacerów i ze swoją przypadłością może spokojnie żyć co najmniej kilka lat. Powinna wzmacniać mięśnie tylnych łap, więc codzienne spacery są konieczne. Czarka może mieszkać w mieszkaniu w bloku (koniecznie z windą jeśli nie jest to parter, ze względu na długotrwały wpływ schodów na kręgosłup), jak i w domu z ogrodem.
Może zamieszkać także z dziećmi, jest łagodna.
płeć: suczka
ur. 2012
wielkość: średnia
kastracja: tak
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Klaudia 512 237 880,
wolontariuszka Małgosia 608 315 461

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Klaudia
Tel. 512 237 880


Więcej zdjęć: