REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Mika (suczka)


Neo (piesek)


Lusia (suczka)


Czarka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Kajtek, pies, 3 lata wstecz

Kajtek (ID: 2254) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 19:07, 28.12.2019 | Aktualizacja: 00:00, 20.02.2020
Ogłoszenie dodane przez: dariaKajtek


Gatunek: pies
ID: 2254
Imię: Kajtek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
Poznajcie Kajtka. Jest to wesoły, ok. 2.5 letni psiak, który przez swoje krótkie życie przeżył więcej zawodów człowiekiem niż niejeden z nas. Kajtek jako ok. roczny pies został porzucony przez swojego tchórzliwego człowieka pod schronieniem, przywiązany duszącym plastikiem do drzewa i zostawiony jako "nie mój problem". Mocno wychudzony, wystraszony i zdezorientowany. Po kilku tygodniach pracy z wolontariuszami znów zaufał człowiekowi i znów merdał ogonem i jadł, zamiast umierać z tęsknoty. Ponieważ był młodym i wesołym psem, który lubił każde towarzystwo szybko znalazł dom, który wydawał się idealny. Niestety szybko został zdegradowany do poziomu rzeczy i zamknięty w małym boksie. Spędził 15 miesięcy patrząc jak inny pies biega wolno kiedy on miał przed sobą tylko kraty. Kajtek został odebrany "swoim nowym ludziom" i wrócił zadowolony z ponownego spotkania z wolontariuszką do schroniska, w którym się regeneruje.
On ma nadal w sobie serce na jeszcze jedną szansę dla człowieka. Dobrze dogaduje się z innymi psami, choć człowiek powinien pomóc okiełznać mu entuzjazm, który wykazuje do wszystkiego co go otacza. Ładnie chodzi na smyczy i jest wdzięczny za każdy dzień, który dany jest mu przeżyć.
Szukamy odpowiedzialnego domu, którego stanie się częścią, a który pokaże mu w końcu, że i na niego w nowym roku czeka jeszcze jakaś ludzka dobroć.
płeć: samiec
ur. ok 2017
wielkość: mały/średni
kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Monika 504878068


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej:
http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: