REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lucynka (suczka)


Czarka (suczka)


Lusia (suczka)


Mika (suczka)


Neo (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Greta, suka, 13 lat wstecz

Greta (ID: 2244) - w Nowym Domu


EDYTUJ OGŁOSZENIE
Data dodania ogłoszenia: 22:07, 09.12.2019 | Aktualizacja: 22:21, 18.07.2020
Ogłoszenie dodane przez:Greta


Gatunek: pies
ID: 2244
Imię: Greta
Płeć: suczka
Wiek: 13 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
GRETA i bezdomność...

Pani Hania nazywa ją Lisiczka. Lubiła ponoć zwędzić to i owo. W książeczce ma wpisane imię Greta. I tak została LISICZKA GRETA. Mieszka od lat w schronisku przy Strużańskiej 15. Mieszkała tu, mieszkała tam. Jej współlokatorzy znaleźli domy, a ona została sama i wciąż czeka. Greta kiedyś ludziom nie ufała. Dzisiaj udaje się ją nawet przekonać, że w lesie na spacerze może być naprawdę fajnie. Greta nadal wymaga zrozumienia i cierpliwości. Ale jest przy tym chętna do współpracy podczas dalszej socjalizacji. Tylko w schronisku nie ma szans na codzienne spotkania Grety z cierpliwymi, wyrozumiałymi i delikatnymi osobami... Greta jest nieco nieśmiała, jednak przy osobach które zna zachowuje się swobodniej, potrafi delikatnie zabiegać o uwagę i pieszczoty.
Sunia przez krótki czas mieszkała w domu tymczasowym- podczas rekonwalescencji po operacji śledziony. Dała się wtedy poznać jako cicha, spokojna lokatorka, utrzymująca czystość. Marzymy by opuściła schronisko a domu dla Lisiczki Grety wciąż nie ma. No chyba że spełni się nasze marzenie... i znajdzie się ktoś, kto będzie gotowy adoptować taką starszą, nieufną, płochliwą sunię i podarować jej mądrą Miłość pełną zrozumienia i wyrozumiałości. Cierpliwy psi towarzysz na pewno byłby bezcennym wsparciem dla Grety, która niemal całe swoje życie spędza właśnie z psami.
płeć: sunia
ur. bd
wielkość: średnia
kastracja: tak
kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956, dziemidko@wp.pl
wolontariuszka Ania 698 307 526, clio255@wp.pl


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.Więcej zdjęć: