REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Pola (suczka)


Rysiek (piesek)


Leo (piesek)


Tosia vel Anastazja (suczka)


Suri (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Toudi, pies, 5 lat wstecz

Toudi (ID: 215) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:26, 18.03.2012 | Aktualizacja: 10:25, 19.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: rubasznyToudi


Gatunek: pies
ID: 215
Imię: Toudi
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
Toudi ma około 5 lat.

W schronisku przebywa w od 3. Jest zdrowy, regularnie szczepiony, zostanie zachipowany w momencie adopcji, niekastrowany (możliwa do wykonania przed adopcją).

To bardzo miły psiak, który lgnie do człowieka. Na widok znajomych twarzy Toudi cieszy się niezwykle, przebiera krótkimi nóżkami, uśmiecha się. Gdy tylko wejdzie się do niego, przytula się do człowieka, pragnie aby non stop go głaskać. On wtedy po prostu jest szczęśliwy, że ktoś daje mu chwilę czułości i ciepła.

Idealnie chodzi na smyczy, pilnuje się opiekuna i wraca na zawołanie. Wspaniały i kontaktowy kompan na spacerach, chociaż nie potrzebuje dużo ruchu. Jest odważny i zawadiacki.
Ma dominujący charakter względem innych psów i bywa zazdrosny o opiekuna. Mimo wszystko w schronisku Toudi nie żyje w izolacji. Przez cały ten czas mieszka z innym psem i sunią. Jego relacja z koleżanką z boksu są poprawne, w stosunku do kolegi jest dominujący lub obojętny. Jednak reaguje na komendy ''przestań'', ''wróć'', również na swoje imię, więc jego wybryki są naprawdę łatwe do opanowania i uniknięcia. To bardzo grzeczny pies, który jest skupiony przede wszystkim na swoim opiekunie. Jest mu bezgranicznie mu oddany i posłuszny.

Już najwyższy czas aby opuścił schroniskowe mury i mógł się cieszyć życiem blisko człowieka.

Toudi czeka w sektorze D

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Ania http://www.facebook.com/profile.php?id=1116049661

792 784 157
e-mail: anna_peszel@op.pl


Inne:
Do schroniska trafił w 2009 roku z okolic Nieporętu.

Jest pieskiem o dość mocnej budowie (ok. 15kg), pięknym rudym umaszczeniu i zabawnym wyglądzie. To mały psiak, który spokojnie może zamieszkać w bloku.

To bardzo miły psiak, który lgnie do człowieka.Więcej zdjęć: