REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Smyk (piesek)


Danzel (piesek)


Perełka (suczka)


Levis (piesek)


Focus (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Focus, pies, 6 lat wstecz

Focus (ID: 2083) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 00:19, 15.03.2019 | Aktualizacja: 23:27, 01.04.2021
Ogłoszenie dodane przez: dariaFocus


Gatunek: pies
ID: 2083
Imię: Focus
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Ten piękny i młody pies trafił do naszego schroniska na jesieni 2016 roku. Nie znamy jego historii, ale z pewnością ze strony człowieka nie spotkało go nic dobrego. Początkowo był przerażony sytuacją - spędzał ukryty w budzie prawie cały czas, tak że wielu wolontariuszy nie wiedziało o jego istnieniu.
Jednak dzięki pracy wolontariuszy Fokus powoli zaczął otwierać się na ludzi, pozwolił założyć sobie szelki, przypiąć smycz i od tego czasu regularnie wychodzi na spacery.
Fokus, pomimo wciąż tlącego się w nim lęku, nie wykazuje objawów agresji, jest bardzo delikatny. Piesek szuka cierpliwego i doświadczonego domu, który obdarzy go miłością i nauczy zaufania w stosunku do ludzi. Mile widziany dom z sunią, lub nie dominującym psem rezydentem, który byłby dla Fokusa wsparciem.
W marcu br. Fokus z powodu skaleczenia się w łapę trafił na czas leczenia do domu tymczasowego, gdzie zachowuje się wzorowo. Fokus to taki nasz nieoszlifowany diament. Nie pozwólmy mu wrócić do schroniska.
Płeć: samiec
ur. ok 2015
Wielkość: średni
Kastracja: nie
Kontakt w sprawie adopcji/domu tymczasowego:
wolontariuszka Agnieszka 694 132 698

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Agnieszka
Tel. 694 132 698


Więcej zdjęć: