REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Gracja (suczka)


Zorka (suczka)


Dora (suczka)


Lola -grzecznościowe (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Fanta, suka, 10 lat wstecz

Fanta (ID: 1903) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:53, 17.05.2018 | Aktualizacja: 21:42, 01.11.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaFanta


Gatunek: pies
ID: 1903
Imię: Fanta
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1903

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Piękna, inteligentna suczka o niebanalnej urodzie i uroczo stojących uszach, sięgająca powyżej kolana. Do schroniska dla bezdomnych zwierząt trafiła w czerwcu 2010 r. jako młody pies. Przez dłuższy czas jej pobytu w schronisku, Fanta nie potrafiła zaufać człowiekowi. Na początku jej znajomości z wolontariuszami nawet na najdelikatniejsze muśnięcie ręki reagowała jak na rozżarzoną pochodnię: paniczną ucieczką ze skowytem.
Dzisiaj, dzięki cierpliwej pracy wolontariuszy, ludzie nie budzą już jej przerażenia, a nawet można powiedzieć, że cieszy się na widok znajomych osób. Nie stoi pierwsza w kolejce po głaskanie (dotyk jeszcze nie jest dla niej czystą przyjemnością), ale pozwala sobie założyć szelki i przypiąć do nich smycz. Na spacerach jest jeszcze ostrożna, trzyma się blisko człowieka i swojego współtowarzysza z boksu. Nie ciągnie i się nie wyrywa, tylko grzecznie idzie i węszy. A gdy poczuje się bezpiecznie, to nawet pozwala się wygłaskać. Wtedy widać, że sprawia jej to coraz więcej przyjemności.
Fanta potrzebuje cierpliwego, spokojnego i zrównoważonego opiekuna. Kogoś, kto zapewni jej nie tylko dawkę fizycznej aktywności ale przede wszystkim wysiłek mentalny (zabawy, naukę posłuszeństwa) Brak zajęć wywołuje bowiem u Fanty frustrację i nasila lęki. Najlepiej, gdyby zamieszkała z dala od zgiełku i ruchliwych ulic.
Sunia mieszka w sektorze B i tam ją można odwiedzać.
płeć: suczka
ur. ok. 2008-2009 ??
wielkość: duża
sterylizacja: tak
kontakt dla Tych, którzy chcą jej pomóc:
wolontariuszka Ola 605 336 010
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl lub SMS 512 309 361

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej. ale czy znajdzie się ktoś, kto będzie umiał podarować Fancie Mądrą Miłość i zapewnić jej bezpieczeństwo ?? musimy wierzyć, że zawsze jest nadzieja ... póki życie trwa ...


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ola
Tel. 605 336 010


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Fanta ma numer identyfikacyjny 1903


Więcej zdjęć: