REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Rudy (piesek)


Saba (suczka)


Otello (piesek)


Agent (piesek)


Uszatek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Danzel, pies, 9 lat wstecz

Danzel (ID: 1902) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:12, 16.05.2018 | Aktualizacja: 12:14, 04.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaDanzel


Gatunek: pies
ID: 1902
Imię: Danzel
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1902

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
DANZEL to cudowny, potrzebujący ludzkiej uwagi i miłości psiak. Jako jedna z wielu sierot, które mieszkają w schronisku od szczenięcia, przez większość swojego życia bał się człowieka i jakiegokolwiek dotyku. Jednak należał do tych "odważniejszych”. Dlatego też, dzięki cierpliwej pracy wolontariuszy, Danzel zaczął otwierać się na ludzi i otaczający go świat.
Pod koniec 2016 roku rozpoczął swoje pierwsze spacery. Obecnie, razem z koleżanką z boksu Fantą, chętnie daje sobie załozyć szelki i z podniesionym ogonem penetruje okoliczne lasy. W końcu Danzel nauczył się, że pieszczoty są przyjemne i pomimo towarzyszącego mu wciąż lęku, coraz częściej sam podchodzi do opiekuna i domaga się miziania. Czasem nawet kładzie się na grzbiecie i wystawia brzuch do głaskania. Czas spędzony z Danzelem to ogromna frajda, bo jest to chłopak bardzo kontaktowy. Poszukujemy dla niego cierpliwego, spokojnego, zrównoważonego, ale i aktywnego domu, bo Danzel uwielbia odkrywać świat u boku swojego opiekuna. Dodatkowo, wskazanym byłoby, aby w domu była sunia rezydentka, która wprowadzi go w jego nowe, lepsze życie. Danzel, pomimo „zwykłego” wyglądu, to pies wyjątkowy - wystarczy raz spojrzeć w jego oczy, aby zakochać się w tym cudownym psiaku, który w zamian za okazaną mu dobroć, odwdzięczy się dozgonną miłością.
płeć: pies
ur. 2009
wielkość: duży wśród średnich
kastracja: tak
Kontakt:
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956
wolontariuszka Ola 605 336 010
wolontariuszka Dorota dorotabujwid@wp.pl SMS 512 309 361

Sterylizacja/Kastracja: Tak

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Agnieszka
Tel. 504 720 956


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Danzel ma numer identyfikacyjny 1902


Więcej zdjęć: