REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Peggy (suczka)


Kora (suczka)


Rodo vel Ares (piesek)


Angela (suczka)


ARAMISek (piesek)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - ARAMISek, pies, 6 lat wstecz

ARAMISek (ID: 1896) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:25, 11.05.2018 | Aktualizacja: 12:21, 04.06.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaARAMISek


Gatunek: pies
ID: 1896
Imię: ARAMISek
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1896

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Aramisek zdążył zaprezentować nam całą gamę psich nastrojów. Od niepewności i lęku, z którymi czmycha do swojego azylu, przez żywiołową radość pełną nadziei, po ekscytację, która nieco wymyka się spod jego kontroli.
Trafił do schroniska ze swoimi kumplami po śmierci właściciela. Dwa pozostałe pieski znalazły już dom. Aramis został sam. Nie chciał mieszkać w budzie i wybrał sobie jeden z foteli w schroniskowej kuchni. Tam teraz rezyduje. Często towarzyszy mu nieduża lękliwa sunia. Ponieważ nie mieszka w boksie możemy powiedzieć, że stosunki z psami ma poprawne.
Jest bardzo sympatyczny, lubi głaskanie i smakołyki, które zjada może nieco zbyt łapczywie. Posiadł umiejętność spacerowania na smyczy i spacery zwykle sprawiają mu sporo przyjemności. Niemal cały czas merda ogonkiem w czasie wypadów do pobliskiego lasu. Utrzymuje kontakt z człowiekiem i często się zatrzymuje by dostać swoją porcje pieszczot i pochwal. Czasami potrzebuje jednak wsparcia lub oczekuje smakowitej nagrody ;)
To naprawdę miły piesek, który powinien szybko odnaleźć się w nowej rodzinie, choć raczej bez małych dzieci. Wobec obcych osób jest nadal nieco nieufny, ale wystarczy trochę czasu z nim spędzić, a otwiera się, pokazując swoją sympatyczną, radosną stronę. Wszystko, czego mu brakuje to bezpieczny dom, w którym odnajdzie cierpliwość, zrozumienie i milosc.
płeć: pies
ur.: 2012
wielkość: nieduży
kastracja: nie
kontakt:
wolontariuszka Renata 694 698 017
wolontariuszka Małgośka 608 315 461

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Renata
Tel. 694 698 017


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
ARAMISek ma numer identyfikacyjny 1896


Więcej zdjęć: