REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Agent (piesek)


Rudy (piesek)


Uszatek (piesek)


Otello (piesek)


Saba (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Negra, suka, 4 lata wstecz

Negra (ID: 1880) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 23:35, 07.05.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaNegra


Gatunek: pies
ID: 1880
Imię: Negra
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1880

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Gdy przyjechała, z kilkoma znajomymi suczkami, była bardzo wystraszona, nieufna i płochliwa. Przez jakiś czas chowała się w budzie, gdy ktokolwiek pojawił się przy boksie. Dzięki staraniom opiekunów obudziła się w niej ciekawość i teraz Negra stopniowo przełamuje swoje obawy, ostrożnie nawiązuje relacje z wolontariuszami. Kuszona smakołykami decyduje się nawet na stopniową eksplorację nowego terytorium :) Jest ostrożna, wrażliwa, niezbyt pewna siebie, niełatwo adaptuje się do zmian w otoczeniu. Jest także bystra - pomimo nieśmiałości potrafi, działając subtelnie i cierpliwie, osiągnąć swój cel. W relacjach z innymi psami na co dzień jest ustępliwa, nie dąży do konfrontacji. Chyba, że uzna, że zagrożony jest jej azyl w boksie - wtedy potrafi zdecydowanie bronić go przed intruzem.
Negra czeka na wyrozumiałego i cierpliwego opiekuna, który będzie potrafił wprowadzić ją w "wielki świat" i być dla niej oparciem. Jest gotowa zaufać, potrzebuje tylko mądrych wskazówek i czasu.
kontakt:
wolontariuszka Kasia 600 156 867
płeć: suczka
wielkość: średnia

Sterylizacja/Kastracja: Brak danych

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Kasia
Tel. 600 156 867


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Negra ma numer identyfikacyjny 1880


Więcej zdjęć: