REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Maurycy (piesek)


Danzel (piesek)


Beethoven (piesek)


Łaciaty (piesek)


Fabia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Beethoven, pies, 4 lata wstecz

Beethoven (ID: 1866) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 00:06, 10.04.2018 | Aktualizacja: 23:44, 01.05.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaBeethoven


Gatunek: pies
ID: 1866
Imię: Beethoven
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1866

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Beethoven — piękny przedstawiciel moskiewskiego psa stróżującego! Jak na ta taką rasę przystało, Beethoven to duży i silny pies. Jest bardzo mądry i uważny, jednak niech ta powaga Was nie zwiedzie. To pies spragniony towarzystwa drugiego człowieka! Uwielbia spacery, czesanie, naprawdę wie, jak dzielić się swoją miłością. Jego wrodzony temperament co prawda nie pozwala na tolerowanie mniejszych zwierząt (cóż, to po prostu genetyka), jednak moskiewskie kochają dzieci. Swojego domostwa będzie bronił do końca swoich dni.
Należy jednak pamiętać, że to pies jednego właściciela – potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, który wie, że praca z psem przynosi same korzyści i jest w stanie tę pracę wykonać. Beethoven, to pies, który odnajdzie się wyłącznie w przestrzeni, jest stworzony do domu z ogrodem, powinien mieć swoją budę (tą chętnie się z Wami podzielimy), ale też dostęp do domu – żeby zapewnić mu ciągły kontakt ze swoimi domownikami. Ogród mus być zabezpieczony wysokim i solidnym ogrodzeniem. Beethoven pomimo swoich gabarytów boi się burzy, warto go wtedy przenieść do bezpiecznego miejsca (garażu), żeby i on mógł poczuć, że może liczyć na swoich właścicieli, tak jak oni mogą liczyć na swojego moskiewskiego stróżującego
płeć: samiec
ur. 2014
wielkość: duży
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Ola 504 951 704
wolontariuszka Magda 501 504 699

Sterylizacja/Kastracja: Brak danych

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Ola
Tel. 504 951 704


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Beethoven ma numer identyfikacyjny 1866


Więcej zdjęć: