REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Lola -grzecznościowe (suczka)


Gracja (suczka)


Dora (suczka)


Zorka (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - Szuka Domu! - Koksik, pies, 4 lata wstecz

Koksik (ID: 1816) - Szuka Domu!

Zostań moim wirtualnym opiekunem!


Data dodania ogłoszenia: 22:25, 27.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaKoksik


Gatunek: pies
ID: 1816
Imię: Koksik
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata

Status: Szuka Domu! Przebywa w Schronisku.
Numer ID w schronisku: 1816

ZOSTAŃ MOIM WIRTUALNYM OPIEKUNEM!

Charakter:
Koksik to pies torpeda. Energiczny, wszędzie go pełno, skacze, biega, szczeka. Jest bardzo zwinny, potrafi wspinać się i skakać bardzo wysoko. Ogrodzenie pokona bez problemu. To pies o niespożytych pokładach energii, który uwielbia być w centrum uwagi człowieka. Inne psy i suczki akceptuje, ale na nieznane sobie duże psy czasem reaguje strachem. Potrafi wtedy zaatakować. Koksik lękowo reaguje na odgłosy burzy i wystrzały .Potrzebuje mądrego i kochającego właściciela, który da mu wsparcie i popracuje nad jego lękami. Jest łasuchem na smaczki, dzięki czemu można w pozytywny sposób popracować z tym wspaniałym, wrażliwym psem, tak by wzmacniać jego pozytywne zachowania.
Koksik nie nadaje się na psa stróżującego. Najlepiej dla niego gdyby mieszkał w mieszkaniu / domu z regularnymi spacerami, które uwielbia i na które czeka z niecierpliwością. Nie powinien mieszkać w budzie i być stale na podwórku, gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że pokona ogrodzenie i ucieknie.
Szukamy odpowiedzialnego domu bez małych dzieci. Stosunek do kotów nieznany.
płeć: pies
ur. ok. 2014
wielkość: mały, ok. 15 kg
kastracja: nie
kontakt:
wolontariuszka Katarzyna 691 537 446
wolontariuszka Monika 697 816 279

Sterylizacja/Kastracja: Nie

Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/:::kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
wolontariuszka Katarzyna
Tel. 691 537 446


UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Koksik ma numer identyfikacyjny 1816


Więcej zdjęć: