REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Aron (piesek)


Dolar vel Śliniak (piesek)


Funia (suczka)


Ozi (piesek)


Ari (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Oli, pies, 2 lata wstecz

Oli (ID: 1815) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 21:14, 27.01.2018 | Aktualizacja: 22:14, 05.02.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaOli


Gatunek: pies
ID: 1815
Imię: Oli
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata

Status: Ma Dom.

Charakter:
OLI mały piesek - duży urok!
Oli to młody, pełen życia psiak. Bardzo grzecznie chodzi na smyczy, nie ciągnie, chętnie też przystanie na spacerowe pieszczoty. W większości dogaduje się z innymi psami, są takie, których nie lubi, ale nie jest typem zadziory, który wszczyna bójki. Jego stosunku do kotów nie znamy. Jest bardzo ukierunkowany na człowieka, kiedy tylko ma okazję wpycha się na kolana i chce być w centrum uwagi. Lubi bawić się zabawkami i umie sprytnie podbierać smakołyki wystające z kieszeni wolontariuszy.
Oli szuka dobrego domu, pomóżmy mu go znaleźć, jest bardzo chudziutki i ma krótką sierść, pobyt w schronisku w zimowym okresie źle na niego wpływa.
płeć: samiec
ur. młody
wielkość: mały
kastracja: b.d.
Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Kasia 693 011 507
wolontariuszka Małgośka 608 315 461


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: