REKLAMA

Promowane ADOPCJE

Greta (suczka)


Zara (suczka)


Salma (suczka)


Kubuś (piesek)


Pusia (suczka)

stat4u
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - w Nowym Domu - Feliks, pies, 7 lat wstecz

Feliks (ID: 1795) - w Nowym Domu


Data dodania ogłoszenia: 20:29, 14.01.2018 | Aktualizacja: 16:15, 01.04.2018
Ogłoszenie dodane przez: dariaFeliks


Gatunek: pies
ID: 1795
Imię: Feliks
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat

Status: Ma Dom.

Charakter:
FELIKS to piękny, dostojny pies w typie charta. Do schroniska trafił bardzo wychudzony, można mu było policzyć wszystkie żebra. Dziś to już inny pies- nabrał masy, uwielbia chodzić na spacery, dumnie kroczy koło wolontariuszy, nie ciągnie na smyczy, nie zaczepia innych psów. Z większością potrafi się dogadać. Lubi ludzi i bardzo zabiega o ich uwagę. Siada, podaje łapę na komendę. I najwspanialej na świecie potrafi przytulać się do człowieka swoim dużym ciałkiem. W domu zachowuje czystość, u lekarza daje ze sobą zrobić wszystko, nawet przy bolesnych zabiegach nie wykazuje agresji. To wymarzony przyjaciel rodziny..


płeć: pies
ur. ok. b.d.
wielkość: duży
kastracja: nie

Kontakt w sprawie adopcji:
wolontariuszka Daria 608 388 650
wolontariuszka Kasia 691 537 446


Inne:
Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Nie wydajemy psów na łańcuch!
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.Więcej zdjęć: